Başa Dön

Herkesin sahip olmak istediği ev hayali vardır; içinde kendini bulabileceği, huzurla yaşayabileceği.. Bies mimarlık bu hayaller uğruna bilgi birikimi ve deneyimleri ile beraber yegane amacı olan ''hayallere kavuşturmak'' fikrini benimseyip bu yola çıkmıştır.

Tasarımlarında ve projelerinde rasyonel, özgün çözümler sunmayı hedef gören Bi'es Mimarlık; mimari yaklaşım olarak yere, kültüre, kişiye özgü tasarımlar yaparak; çalışmalarına fonksiyonel, kalıcı ve yenilikçi çözümler getirmeyi prensip edinmiştir.


‘’Hayallere kavuşturmak ’’ mottosuyla çıktığımız yola farklı bakış açıları getiriyor, mekana ve objelere yeni bir anlam katarak, hayatınıza dokunan işler üretiyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız her projeyle yeni bir dünyaya açılıyoruz.


Mimarinin ve tasarımın sadece ortaya plan çıkarmak olmadığını düşünüp, her ruha ve her tarza uygun kendi özgün tasarım disiplinimizle bütünleşen kompozisyonlar oluşturmayı hedefliyoruz. Bu yüzden yaptığımız tasarımların özgün ve kalıcı niteliklere sahip olmasına oldukça değer veriyoruz.


Vizyonumuz;

Bi'es mimarlık 2016 yılında ESMA ŞARLI tarafından kurulmuştur. Bugüne kadar farklı sektörlerden gelen müşterileri için Türkiye’deki birçok şehirde proje ve uygulama alanlarında hizmet vermiştir. Mimarlık alanında işlevsel tasarımlar ve uygun maliyetli çözümler üreten firmamız, kullanıcılara yepyeni bir tasarım süreci yaşatıyor. Müşteri memnuniyetinden ve özenli bir ekip çalışmasından ödün vermeyerek yoluna devam ediyor.


Misyonumuz;

Her geçen gün daha iyiyi üretmek amacı ile çıktığımız bu yolda işletme vizyonumuz doğrultusunda kalite standartlarından ödün vermeksizin, müşterilerimizin değişen, gelişen istek ve ihtiyaçlarını aşarak karşılayan müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile gelişen ve güncel yeni yatırımlar yapıp rakip ürünlerin müşteriye, maliyetinden daha fazla olmayan maliyetle üretim kapasite ve verimliliği arttırmak temel hedefimizdir.